Recover My Files یک نرم افزار ساده بوده که در عین حال  اطلاعات پاک شده ازجمله : فایل های پاک شده از سطل آشغال ویندوز، هارد های فرمت شده، آلودگی ایجاد شده توسط ویروس ها و خاموش شدن  ناگهانی سیستم براثر قطع ناگهانی برق را می توانند بازیابی کند .

2 دانلود  Recover My Files برای بازیابی اطلاعات پاک شده

مزیت خوب این نرم افزار این بوده که  نسبت به نرم افزار های مشابه از سرعت بالایی در پیدا کردن و بازیابی فایل های پاک شده دارا می باشد.نرم افزار توانایی بازیابی بیش از ۵۰ نوع فایل داشته و شما می توانید مشخص کنید که از میان اطلاعات قابل بازیابی فقط فرمت مورد نظرتان برگردانده شود و همچنین قادر به بازیابی ایمیل ها، پرونده ها، آرشیو ها، عکس ها، فیلم ها و موزیک های پاک شده نیز می باشد.

Recover My Files با تمام فایل سیستم های FAT 12, FAT 16, FAT 32 و NTFS سازگاری داشته و به شما این امکان را می دهد  اطلاعات پاک شده از روی رسانه های جداشدنی مانند Jaz, Zip disk و دوربین های دیجیتال را نیز بازیابی کنید.

در زیر به بررسی ویژگی های این نرم افزار می پردازیم :

  • بازیابی ایمیل ها و اسناد حذف شده
  • بازیابی فایل ها صوتی و تصویری،  Archive های حذف شده ،فایل ها پس از خطای دسته بندی Drive ها ،فایل ها پس از Format شدن Hard Drive حتی در صورت Reinstall کردن ویندوز
  •  بازیابی اطلاعات از روی پارتیشن های Fat 12, Fat 16, Fat 32, NTFS
  •  بازیابی اطلاعات از روی Jaz, Zip Disk, other removable storage media و Digital Camera Media